Zprostředkování úvěrů a hypoték

Výhody naší zprostředkovatelské činnosti:

  •  individuální přístup ke každému případu
  • výběr optimální varianty financování
  • exkluzivní podmínky pro klienta
  • komplexní vyřízení celého úvěru
  • úspora času a peněz
  • pohlídáme Vaši následnou fixaci, aby i další refinancování bylo realizováno za nejoptimálnějších podmínek na trhu
  • pojistíme Vaši nemovitost

Možnosti naší spolupráce s Vámi:

1. Úvěry pro fyzické osoby

 Hypoteční úvěr

(neboli hypotéka) je úvěr určený fyzickým i právnickým osobám. Vždy musí být zajištěný zástavním právem k nemovitosti na území ČR. Obvykle se jako zástava využívá financovaná nemovitost, ale není to podmínkou, ručit lze i objektem jiným.

Hypoteční úvěr bez doložení příjmů

je hypotéka určená žadatelům, kteří nemohou nebo nechtějí doložit svůj příjem standardně požadovaným způsobem a chtějí si koupit nemovitost nebo získat volné finanční prostředky.

 Variabilní hypotéka

je hypotéka s variabilní úrokovou sazbou odvozenou od aktuální situace na trhu peněz vám zajistí minimalizaci měsíční splátky a celkově tak zaplatíte na úrocích méně než u hypotečního úvěru s fixní sazbou.

 Offset hypotéka

je hypotéka pro lidi, kteří potřebují hypoteční úvěr, ale současně chtějí mít uloženou hotovost pro případ nepředvídaných výdajů. Pomocí zápočtu úspor pomáhá snížit úrokové náklady hypotéky a výši měsíční splátky.

 Americká hypotéka

je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod.

 Předhypoteční úvěr

slouží k financování nemovitostí, které jsou obecně financovatelné hypotečním úvěrem, ale dočasně není možné vložit na nemovitost zástavní právo (v okamžiku čerpání není možné mít zastavenou nemovitost)

Refinancování hypotečních úvěrů
 

 2. Úvěry pro firmy

 Naše činnost také zahrnuje nejrůznější druhy spolupráce v oblasti zprostředkování úvěrů pro firemní klientelu.

 Jsme rovnocenným partnerem v oblasti zprostředkování financování podnikatelských záměrů a developerských projektů.

 V případě Vašeho zájmu, prosím zkontaktujte nás na níže uvedených kontaktech, kdeVám s ochotou vysvětlí veškeré Vaše dotazy a pomůžou Vám nalézt optimální řešení pro Vaši situaci.

 Těšíme se na spolupráci s Vámi.